Impelling Lashes Pärnu Ripsmestuudio

Tutvustus

Hei! Soovid leida hinnatud ja osavat Pärnu iluteenindajat? Võib-olla on Impelling Lashes Pärnu Ripsmestuudio just see õige! Kui otsid kulmu- või ripsmetehnikut , ilukliinikut või jumestajat, siis võta kindlasti ühendust. Kui oled juba seda ilusalongi külastanud, siis ära unusta ka enda arvamust jätta!

2015a. septembrist töötab Impelling Lashes Pärnu RIPSMESTUUDIOS peale minu veel 3 väga tubli ripsme ja kulmu meistrit.
Korduma Kippuvad Küsimused:
KAS RIPSMEID SAAB ISE PANNA?
Ei. Ainult professionaalne ripsmetehnik võib garanteerida Teile õige tulemuse. Ripsmed, mis on paigaldatud ise või mitte ripsmetehniku poolt, võivad põhjustada silmapõletikku, ripsmete üksteise külge kinnikleepumist ja nende ebaloomulikku välimust.

KUI KAUA VÕTAB AEGA RIPSMETE PÜSIPIKENDAMINE?
Ripsmete püsipikendamine võtab aega umbes 1,5–2 h klassikalised ja 2-3h volüümiripsmed.

KUI TIHTI TULEB TEHA RIPSMETELE HOOLDUST JA KUI KAUA SEE AEGA VÕTAB?
Soovitav oleks käia hoolduses iga 2-4 nädala tagant. Hooldus on vajalik selleks, et väljalangenud ripsmed asendada uutega. Hooldus võtab aega umbes 45min-1,5 h klassikalsied ja 1,5-2h volüümiripsmed.

KAS PÜSIRIPSMEID VÕIB VÄRVIDA?
Võib küll, kuid selleks ei ole mingit vajadust, sest ripsmed näevad välja piisavalt kaunite ja tihedatena. Loomulikult, kui Teil tekib tahtmine kasutada ripsmetušši, siis tuleb kasutada ainult veebaasil valmistatud tušši või, mis on spetsiaalselt väljatöötatud ripsmete püsipikendustele. Tavaline ripsmetušš sisaldab õlisid, mis võib liimi lahti sulatada ja põhjustada ripsmepikenduste lahtimineku.

KUIDAS PEAKS IGAPÄEVASELT HOOLITSEMA PÜSIPIKENDUSTE EEST?
Ripsmed ei vaja kodus erihooldust, nad on suhteliselt vastupidavad, kuid siiski annaksime järgnevalt mõned soovitused:

• Ärge peske silmi 24 h jooksul pärast ripsmete püsipikenduste paigaldamist. Et liim kuivaks täielikult, ärge ujuge ja külastage Spad 24 h jooksul pärast ripsmete püsipikenduste paigaldamist.
• Vältige rasvaseid silmakreeme ja õlisid
• Kohelge oma ripsmeid hellalt.
• Ärge hööruge silmi.
• Vältige õlilisi, veevabasid ja veekindlaid ripsmetušše. Kasutage ainult veebaasil valmistatud ripsmetušši ja eemaldage ettevaatlikult see kosmeetilise vahendiga, mis sisaldab samuti vett. Värvige ripsmeid ainult otstest,et mitte traumeerida liimitud ühenduskohta.
• Peske silmi ja oma ilusaid ripsmeid, sest ripsmete vahele koguneb mustus ja rasu. Kui silmi mitte pesta võivad ripsmete vahel elutsama hakata lestad ja võib tekkida ka lauääre haigus Blefariit.
• Muretsege endale kvaliteetne ripsmekamm.

KAS RIPSMETE PÜSIPIKENDAMINE ON TERVISELE KAHJULIK?
Ei ole kahjulik, kuna liimil ei ole kokkupuudet Teie nahaga. Protseduuriks kasutatakse spetsiaalset kosmeetilist liimi, mis tavaliselt ei kutsu esile allergiat. Liimaine on valmistatud bioloogilistest koostisosadest vaigupõhiselt. Selle täiendavateks koostisosadeks on süsinik-dioksiid, tripsiin, taruvaik, C-vitamiin. Liimainel on täiendav kaitse UV-kiirguse eest. Teie pärisripsmele ei tekita ka kahju, kuna ripsmete püsipikendused liimitakse Teie pärisripsmekarva külge ja koos langevad nad välja siis, kui oma ripsmekarva eluiga on lõppenud. Ainuke, mis võib tekitada kahju on ebaprofessionaalne ripsmetehnik, kes liimib ripsme püsipikenduse mitte ühele oma ripsmekarvale vaid 2–le ja enamale. Seega väljalangemisel, haarab oma ripsmekarv kaasa veel mitu ripsmekarva. On olnud ka juhuseid kui ühele oma ripsmekarvale liimitakse mitu ripsmepikendust.
Usaldage oma silmad ainult professionaalse ripsmetehniku kätte.

KAS RIPSMETE PÜSIRIPSMETEGA VÕIB ESINEDA ALLERGIAID?
Ripsmete püsipikendamisel esineb kõrvaltoimet ja allergilist reaktsiooni väga harva, kuna molekulaarliimid ja ripsmed läbivad põhjaliku dermatoloogilise kontrolli. Kuid siiski viimastel aastatel on kasvasvanud allergikute arv, kellel on indviduaalne talumatus mingi välisfaktori suhtes. See ei tähenda aga seda, et kõik allergikud peaksid kategooriliselt loobuma ripsmete püsipikendamisest. Alguses tasuks proovida paigaldada mõned ripsmekarvad, et veenduda selles, et liim ei tekita punetust ja ärritust. Kui see aga juhtub siis soovitan osta retsepti ravimit HYDROKORTISON GEL. või käsimüügi ravimi THE PANTEN.

KAS RIPSMETE PÜSIPIKENDAMINE VÕIB JÄTTA KUNSTRIPSMETE MULJE?
Ei jäta, kui silmakaarde on paigaldatud õige pikkuse ja tihedusega ripsmed. Liiga pikad ja ühepikkused ripsmed kogu silma ulatuse võivad mõjuda küll ebaloomulikena. Ripsmeid on erineva pikkusega (6–15 mm) , paksusega (0,03; 0,05; 0,07; 0,10; 0,12; 0,15; 0,17; 0,20 ja 0,25) ja, kaarduvusega (curl J, B, C, CC, D, DD ja L).

KAS RIPSMETE PÜSIPIKENDUSTEGA VÕIB TEHA SPORTI, UJUDA JA VÕTTA PÄIKEST?
Ei soovitata ujuda 24 h pärast ripsmete püsipikendamist, kuna sellel ajal kuivab liim täielikult. Hiljem – ujuda basseinis, käia saunas, sportida jne., kõik on lubatud. Kuid tuleb meeles pidada, et mida vähem ripsmeid füüsiliselt mõjutada, seda paremini nad püsivad.

KAS LÄÄTSEDE KANDMISEL VÕIB KANDA PÜSIRIPSMEID?
Loomulikult võib, meditsiinilisi vastunäidustusi sellele pole. Kuigi peab olema ettevaatlik ja mitte puutuda ripsmeid, kui paigaldate või eemaldate läätsed.

KAS RIPSMETE PÜSIPIKENDUSI SAAB EEMALDADA JA KUIDAS?
Seda protseduuri tuleks teha kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse. Kestab umbes 30 min.

KAS RIPSMETE PÜSIPIKENDUSI VÕIB KOOLUTADA?
Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Pärast paigaldamist võib murduda liimi ühenduskoht. Ripsmetel on juba algselt kerge kaarduvus.

Volüümsete Ripsmete kohta küsimusi/vastuseid.

Mille poolest see tehnika klassikalisest tehnikast erineb?

Volüümiripsmed ongi revolutsiooniline tehnika ripsmepikenduste paigaldamises, kus ühe naturaalse ripsme külge kinnitatakse kuni seitse imepeent (sama diameetriga kui naturaalne ripse) pikendust. Pikendused muudetakse spetsiaalse tehnika abil lehvikukujuliseks, nii et tulemuseks on look, mis on nii tihe, siidine, õhuline ja täiuslik, et see tundub olevat retušeeritud.

Volüümiripsmeid kutsutakse vastavalt lisatava volüümi hulgale kas 2D, 3D… kuni 7D volüümiripseteks. Väiksema volüümiga ripsmed on sobivad igapäevaseks kasutamiseks ja nad ei riku oma ripsmeid, erinevalt klassikalistest pikendustest. 7D ripsmed (maksimaalne efekt) on sobivad lühiajaliseks kasutamiseks.

Volüümiripsmete tehnika annab tehnikule enam kontrolli, kuna ta saab lähtuvalt ripsme kvaliteedist otsustada, kui palju volüümi annab lisada, et maksimeerida tulemus ilma oma ripsmeid rikkumata. Seetõttu ei sobi tehnika aga nendele tehnikutele, kellel puudub eelnev ripsmepikenduste paigaldamise kogemus.

Kuidas ikkagi tagatakse see, et volüümiripsmed ei riku kliendi oma ripsmeid?

Lisatavad ripsmed on tunduvalt kergemad kui klassikalised pikendused ning diameeter on sarnane loomuliku ripsme diameetrile.

Muuseas, pea 80% minu klientidest on täheldanud, et nende ripsmed muutuvad volüümiripsmetega paremaks, kui nad enne olid. Mul ei ole selle kohta küll ühtegi teaduslikku kinnitust, kuid seda on märganud ka kolleegid. Minu õpetaja pakkus välja hüpoteesi, et kuna lisaripse pole nii raske, et oma ripsmed murduksid, saab ripsmefolliikul lisakoormust ja muutub seeläbi tugevamaks. Rõhutan aga veel, et see väide on tulnud tänu vaatlustulemustele ja mingisugust teaduslikku kinnitust sellele veel pole.

Kui pikk ja kui kallis on selline protseduur ning kui tihti peab käima hoolduses?

Protseduuri pikkus oleneb soovitava volüümi astmest – tavaline set saavutatakse 2 tunniajase protseduuriga (vs 1,5 h nagu klassikaliste pikenduste puhul), nii et salongile on see tasuvam ja kliendile aegasäästvam. Osalise volüümi lisamine võtab kaks tundi ja maksimum volüümiripsmed võtavad aega kuni 3 tundi. Selle aja jooksul lisatakse kuni 200-700 ripset silma kohta ja tänu pikenduste arvule püsib kena tulemus kauem kui klassikaliste pikenduste puhul.

Hinna mõttes peab arvestama väikese tõusuga, kuid kuna hoolduses tuleb käia harvem, siis tuleb lõppkokkuvõttes teenus odavamgi.

MYscara on veekindel, ei pudene ega määri – seda võib kanda enda ripsmetele. Kui sul on ripsmepikendused, siis on MYscara ideaalne vahend alumiste ripsmete katmiseks.

MYscara hakkab efekti kaotama 2-3 nädala pärast, siis tule hooldusesse, kus eemaldatakse vana kiht ja asendatakse uuega. Seda saab eemaldada vaid spetsiaalse vahendiga, mida kasutab koolitatud professionaal.

Soovitus! Selleks, et oma ripsmed ei kahjustuks, tuleb MYscara 2-3 nädala möödudes kindlasti salongis eemaldada. Soovi korral võib kohe lasta MYscara peale kanda, kuid vana kiht tuleb enne eemaldada.
MYscara pealekandmise protseduur kestab 60-75 minutit.

Nõuanded pärast MYscara protseduuri – kuidas ripsmete eest hoolitseda

Esimesed 2 tundi:
ripsmed ei tohi märjaks saada

Esimesed 2 päeva:
ära pese silmi või ripsmeid kuuma veega ega lase auru näkku
väldi ujumist või trenni, mis ajab higistama

Hiljem…
Ära kata ripsmeid – see võib põhjustada ripsmete kaardumise, murdumise või teineteisega ristumise.
Väldi ripsmete peal magamist – ripsmed võtavad teise kuju ja võivad sassi minna.
Väldi silmade ja ripsmete hõõrumist! See võib ripsmeid kahjustada.
Väldi kuumaprotseduure – aurusaunad, saunad, solaarium.
Väldi veekindlat ripsmetušši!
Ära kasuta ripsmetel silmameigieemaldajat. Ära kasuta ripsmetel tooteid, mis sisaldavad õli (silmakreem, niisutaja).
Ära ürita MYscara-t ise maha kraapida. Selle tulemusel võid oma ripsmeid välja kiskuda ja kahjustada.

Soovitame käia MYscara hoolduses iga 2-3 nädala tagant. Siis võetakse vana kiht maha ja asendatakse uuega.

Keemiliselt Koolutatud ripsmeid ei vaja kodus erihooldust, kuid tangkoolutajaid lisaks pole soovitatav kasutada.

Keemiline koolutamine ei ole tervisele kahjulik, sest kemikaalidel puudub kokkupuude nahaga. Kõik vahendid on testitud ega põhjusta reeglina allergiat. Kui iluteenindaja peab kinni protseduurireeglitest ja mõjuaegadest, siis ei kahjustu koolutamisega ka sinu enda ripsmed. Keemiliselt võib koolutada 1,5 kuu tagant, tihedamini pole soovitatav. Koolutada ei saa (pole mõtet) ülilühikesi ripsmeid. Kui sa ise ei oska oma ripsmeid hinnata, siis küsi profilt.

Kirjuta arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Üldine hinnang:
Palun vali hinnang

Info

Kulmud-ripsmed, Ilumeditsiin, Jumestaja
Aadress: Riia maantee 29 Pärnu
  • image-2719
  • image-2720
  • image-2721
  • image-2722

Asukoht

Aadress: Riia maantee 29 Pärnu

Kahjuks teie otsingule vastavaid tulemusi ei leitud. Võimalusel palun sisestage ise siia koht.

Google Map pole laaditud

Kahjuks ei saa Google Mapsi API-d laadida.

See leht ei ole "Impelling Lashes Pärnu Ripsmestuudio" poolt hallatud. Enne plaanide tegemist küsi kindlasti lisainfot!

Oled selle ettevõttega seotud?