You&Me Shop Salon ja Trihholoogiakeskus Tallinn

Tartu maantee 39, Tallinn
Juuksur, Näo- ja nahahooldus, Kulmud-ripsmed, Meeste iluteenused
Description

IGA KLIENT ON MEILE OLULINE SEDA SÕNUMIT KANNAVAD ENDAS KÕIK MEIE INIMESED. PROOVIME JÕUDA IGA SINU SOOVI JA MURENI, ET TEID PAREMINI MÕISTA JA TEENINDADA. OLEME KOOLITATUD TUBLID JA KOHUSETUNDLIKUD OMA TÖÖS NING TEGEMISTES, SEDA ON MÄRGANUD NII MEIE TOREDAD KLIENDID, KUI KOOSTÖÖPARTNERID. SOOVIME OLLA ALATI OMA VALDKONNA PARIMAD!

You&Me Shop Salon esindussalong on tavapäratu rahu ja vaikust ning mõnusat meeleolu pakkuv hubane Tallinna kesklinna salong. Kõiki kliente kohtleme lugupidamisega ja austusega ning pakume Teile alati head teenindust! Meie kaupluses kohapeal ja epoes on eeskujulik valik professionaalseid kõrgtasemeliste koostisosade poolest unikaalseid tooteid maailmas väga tunnustatud tootjatelt, mida kasutame igapäevatöös salongis. Originaalsus ja kvaliteet on kõikidele meilt ostetud toodetele 100% garanteeritud!
Trihholoogiakeskus Tallinn on koht, kus kogenud trihholoog teeb peanaha ja juusteuuringuid. Aitab kliendil leida parimad tooted peanaha hoolduseks ja annab nõu igapäevase juustehoolduse osas. Kui Sind vaevab peanahaga seotud mure või ei ole rahul oma juustega, siis küsi kindlasti meie trihholoogilt personaalset nõu... et Sinu juuksed ja peanahk oleksid terved!
iCosmetics.eu Tegime Teile kallid kliendid kaasaegse veebilehe nimega www.iCosmetics.eu ning astusime sellega koos toreda sammu tulevikku. iCosmetics.eu on You&Me Shop Salon ja Trihholoogiakeskus Tallinn turvaline ning usaldusväärne veebikeskond, kõik meie pakutavad teenused ja professionaalsed tooted on saadaval viie klikiga üle Euroopa. Kõikidele meie epoest ja esindussalongist ostetud toodetele on 100% originaalsuse garantii!
Reviews

Have you recently visited this salon?

Share your thoughts and help others make informed decisions by leaving a review.

Location
Tartu maantee 39, Tallinn
Share the beauty

Do your beautician a favor and share their page with friends!

Get in touch