Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamine

Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamise tutvustuse eesmärk on:

  • anda teile infot selle kohta milliseid isikuandmeid me teilt kogume,
  • milleks me teie andmeid kogume ja töötleme ning
  • tutvustada teile mis on küpsised ja milleks me neid kasutame.

Me lähtume andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation).

Kasutades meie veebilehte nõustute te allpool loetletud tingimustega.

Teie poolt sisestatud andmed

Teie poolt sisestatud andmeteks on need andmed, mis te sisestate:

  • veebilehe kasutajaks registreerudes või juba registreerunult enda andmeid täiendades,
  • iluteenuse pakkujat kommenteerides,
  • kontaktivormi täites,
  • muul viisil läbi veebilehel leiduvate vormide andmeid sisestades.

Eelpool nimetatud viisidel kogume me teilt järgmisi isiklikke andmeid: teie nimi, telefoni number, vanus/sünnikuupäev, e-posti aadress ning teie profiilipilt.

Me kuvame teie andmeid (nimi, telefoni number, e-posti aadress ning profiilipilt) teie poolt sisestatud müügikuulutuste lehekülgedel selleks, et võimaldada teie kuulutuse külastajal teiega ühendust võtta. Teil on alati võimalik enne kuulutuse avaldamist enda andmeid muuta.

Samuti kasutame me teie poolt sisestatud andmeid selleks, et me saaksime edastada teile infot telefoni või e-posti teel (vastata teie küsimustele, edastada teile infot ja pakkuda teile tooteid ja teenuseid, millest võiks teil meie arvates kasu olla).

Teil puudub õigus sisestada meie veebilehele teile mitte kuuluvaid isikuandmeid (sh. kolmandate osapoolte andmeid).

Me ei jaga neid andmeid ühegi kolmanda osapoolega ilma teie nõusolekuta (välja arvatus seadusest tulenevatel juhtudel).

Teie poolt sisestatud andmed säilitatakse turvaliselt parooliga kaitstud andmebaasis mis asub Pintek Oü poolt hallatud veebiserveris. Veebilehitseja ja veebiserveri andmebaasi vaheline ühendus on krüpteeritud. Kogutud andmeid säilitatakse andmebaasis kuni 10 aastat.

Teil on õigus saada enda kohta kogutud andmetest koopia. Samuti on teil õigus paluda enda andmete kustutamist. Vastavasisuline avaldus palume edastada e-posti ([email protected]) teel. Me vastame teile hiljemalt ühe kuu jooksul (kuid tõenäoliselt juba mõne päeva jooksul).

Külastusstatistika

Külastades meie veebilehte kogume me isikustamata üldandmeid teie külastuse kohta. Muuhulgas näiteks kogume me andmeid külastajate geograafia, arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi versiooni kohta, külastamise aja ja kestuse, kolmandate lehtede külastuste hulga ja nende vahel liikumise ning hiireklikkide arvu ja -asukoha kohta. Me ei saa neid andmeid seostada ühegi isikuga.

Me kasutame neid andmeid oma veebilehe sisu ja struktuuri arendamiseks ning kasutusmugavuse suurendamiseks.

Küpsised

Me kasutame veebilehel küpsiseid. Küpsised on tekstifailid, mis on salvestatud teie veebilehitsejasse meie või teiste teie poolt külastatud veebisaitide poolt. Küpsised kasutavad peaaegu kõik veebilehed ning need on vajalikud funktsionaalsuse tõstmiseks ja külastusstatistika kogumise jaoks.

Näiteks võidakse küpsistena salvestada teie varasema sisselogimise andmed või teie tehtud valikud veebilehel. See võimaldab järgmisel külastusel kuvada teile teistsugust sisu vastavalt teie varasematele valikutele.

Kõik enamlevinud veebilehitsejad võimaldavad kogutud küpsiseid kustutada ja nende kasutamise keelustada. Selle võimaluse kasutamiseks palun tutvuge enda veebilehitseja kasutusjuhendiga.

Kehtib alates 01.01.2020

Jaga